Де покататись зимою?

 Зими залишилось всього чуть-чуть, а ви ще не встигли насолодитись прекрасним зимовим відпочинком.Пропонуємо розглянути альтернативу відомим зимовим курортам, де можна підібрати відпочинок на любий гаманець.Вас чекають безліч розваг та море позитивного настрою.

 

 

Мигово (Чернівецька обл.) Буковинський гірськолижний комплекс розташований неподалік урочища Солонець, відомого родовищами мінеральних вод. Мальовниче розташування у гірській долині поєднується з близькістю до Чернівців – усього 60 км від обласного центру.
На схилах г. Мала Кичера розташовані 2 спуски, довжиною 1100 і 1300 м, що обслуговуються двома бугельними підйомниками довжиною 1000 та 600 м. Оплата здійснюється за принципом «електронного гаманця», що в поєднанні з чотирма турнікетами системи SKI PASS забезпечує практично відсутність черг. Снігові гармати забезпечують безперервне снігове покриття з грудня до кінця березня. Перевагою комплексу є компактність розташування готелів, трас і об’єктів харчування.

http://migovo.com.ua/


Тисовець і Орявчик (Львівська обл.) Довгий час цей куточок Українських Карпат був недоступним місцем для всіх, кого тепер називають звичайними громадянами. Гірськолижна база на висоті 1017,1 м над рівнем моря, за 2 км від с.Орявчик. Центр зимових видів спорту міжнародного значення. Туристично-спортивний комплекс «Тисовець» знаходиться в екологічно чистій зоні український Північних Карпат в 150 км від Львова. Цей комплекс готовий приймати як гірськолижників-любителів так і професіоналів інших видів спорту, наприклад «фігурного з'їзду з гори на поліетиленовій подушці».                                                                                            http://tysovets.ist.ua/


Славсько (Львівська обл.) Куди спішать за емоціями, за романтикою, за адреналіном сотні, тисячі туристів. Легенда для кожного українського лижника Славсько — місце тренування національної збірної, краса ТРОСТЯНА, що зачаровує, унікальні можливості для фрірайда, первозданна цілина, спуски на будь-який смак. Житло можна орендувати в селах рядом, Тухля, Гребенів, буде набагато дешевше. 

http://slavsko.info/


Плай (Львівська обл.)
Сучасний гірськолижний комплекс з розвиненою інфраструктурою та європейською якістю обслуговування. Знаходиться біля міжнародної траси Київ-Львів-Чоп з якісним покриттям.

http://www.hotelsbukovel.com.ua/gornolyzhnyj-kurort-plaj


Ворохта (Івано-Франківська обл.) Високогірний курорт, 850 м над рівнем моря, лежить у верхів'ї р.Прут, на території Карпатського природного національного парку. Ворохта відома як центр зимових видів спорту. Тут є комплекс чотирьох трамплінів з витягом, що завдяки штучному покриттю діють цілорічно, а також канатно-крісельна дорога довжиною 2 км.

http://www.karpaty.info/ua/uk/if/jr/vorokhta/


Східниця (Львівська обл., рядом з Трускавцем)
«Буковиця» — гірськолижний курортний комплекс, розташований неподалік від Трускавця та Східниці. Загальна протяжність спуску на «Буковиці» становить близько кілометра, облаштовані два бугельні підйомники. Є траси різної довжини та складності, для новачків і досвідчених лижників та сноубордистів. Окремо є навчальний витяг для дітей. Працює прокат лиж і сноубордів. За станом снігового покрову можна спостерігати онлайн за допомогою двох веб-камер. Є природнє і штучне снігове покриття. А завдяки сучасним технологіям ефективно підтримується належний стан трас.

http://bukovytsia.com


с. Волосянка (рядом з Славсько) На відстані близько 2 км від с. Волосянка, біля підніжжя г. Зворець (1223 м), яка входить до гірського масиву г. Високий Верх (1242 м) знаходиться відомий гірськолижний комплекс «Захар Беркут». До послуг гірськолижників — парно-крісельна підвісна канатна дорога довжиною близько 2800 м, перепад висот 552 м. Нижня (привідна) станція розташовується при в'їзді на територію бази поблизу її корпусів, верхня (обвідна) станція — на вершині г. Зворець. Також встановлені два бугельні підйомникі довжиною 700 і 750 м. 

 

Розлуч ( на трасі Львів–Самбір–Ужгород)с. Розлуч працює два гірськолижних бугельних підйомника висотою близько (450 і 250 м), довжина траси (700 м). Гора також невелика, але для дітей і початківців чудова. Є прокат лиж, сноубордів, а також індивідуальні заняття з інструктором.                                                              

http://www.karpaty.info/ua/uk/lv/tr/rozluch/Лижі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Required)

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>