Исцеляющие Карпаты

Изображение 212

Изображение 063Грушів, село у Дрогобицькому районі на Львівщині, стало відомим завдяки великому чуду – тут 26 квітня 1987 року місцеві жителі побачили Матір Божу біля своєї старої церкви. Село знаходиться в 14 кілометрах від траси Дрогобич -Львів в сторону Пісочного. Звертаємо з хорошої траси і попадаємо на жахливу  дорогу, якщо можна так сказати. Соромно за нашу владу, яка не розвиває туристичні маршрути і інфраструктуру. Але 40 хвилин «нервів» і ми на місці.Изображение 064 На мою думку все-таки варто побачити це святе місце. По дорозі розпитуємо як проїхати до каплиці і нам радо допомагають. Розчаровує нас одне, в цих  краях недавно пройшов буревій і зламав стару вербу біля церкви, з якої і починалася вся ця історія. Розповідають, що колись, а саме два століття тому, на місці каплиці Пресвятої Трійці росла стара дуплава верба. Особливість верби була в тому, що на її гіллі висіла ікона Пресвятої Богородиці, а з дупла можна було почерпнути цілющої води. Тут і збудували дерев'яну церква Пресвятої Трійці.Изображение 065 Изображение 066З того часу пройшло майже 30 років, але паломники й досі прагнуть потрапити до цього місця. Мабуть, багатьом відомі такі міста як Фатіма у Португалії, Люрд у Франції, Монтіхіарі в Італії, Меджугор’я у Герцеговині та багато інших, де об’являлася Пречиста Діва. Українцям близькі свої святині – Почаївська лавра, Зарваниця.Тоді, навесні, у старенькій каплиці Пресвятої Трійці з'явилась Пречиста Діва Марія.Ікона_грушівЦя звістка дуже швидко поширилась по околиці. На святе місце цілодобово почали прибувати паломники, які чітко бачили видіння Матері Божої то в голубому, то в чорному одязі. Таку переміну кольорів пояснювали пересторогою Богородиці: якщо навернетесь до Бога, будете на небі, якщо ж ні, попадете у пекло.Іконостас_грушів 2Спочатку місцева влада робила всілякі перепони для відвідувачів. Тоді вірні християни звернулись до останнього керівника Радянського Союзу Михайла Горбачова, і він дав розпорядження не перешкоджати прочанам їхати до святого місця.Сюди їхали люди майже з цілого Радянського Союзу. Наявність чуда, звісно, не заперечувалась.

Изображение 069Изображение 070Изображение 072Изображение 073Изображение 076Помолившись на святому місці та побродивши в затишку дерев, попили холодної водички, ми направляємось до нової точки нашого маршруту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Required)

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>